Вітаємо переможців!!!

Дата: 10.12.2019 10:23

В межах всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» шість творчих, відкритих до нових знань, готових ділитися своїми професійними надбаннями, педагогів Новолатівського, Зеленобалківського, Мар’є-Дмиртівського, Карпіського закладів освіти Широківського, Софіївського районів змагались за почесне звання переможця І (зонального) туру Конкурсу.                        Випробування для конкурсантів відбувались у двох номінаціях: Новолатівська об’єднана територіальна громада об’єднала найкращих викладачів предметів «Історія», «Початкова освіта».

Цьогорічні випробування проводились відповідно до оновленого Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року»Умов і порядку проведення «Учитель року – 2019» та з дотриманням такого програмного документу, як «Етичний кодекс учасника всеукраїнського конкурсу «Учитель року»».

Учасники проходили тестування з фахової майстерності, демонстрували володіння методикою викладання предмета, проводили уроки, презентували власні навчальні проекти.

Найкращі представники своєї професії – переможці І (зонального) туру на Софіївщині: Шиманчик Яна Миколаївна (учитель предмета «Історія» КЗ «Мар’є-Дитрівська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Девладівської сільської ради), на Широківщині: Грицан Олена Сергіївна (учитель початкових класів ОКЗ «Карпівська школа загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Карпівської сільської ради»).

Щиросердно вітаємо переможців та зичимо їм особистих гараздів

та нових професійних перемог!