ОГОЛОШЕННЯ

Управління освіти, культури, молоді та спорту оголошує про наявність вакантної посади контролера технічного стану колісних транспортних засобів. Додаткова інформація за телефонами: (098)613-87-56;  (096)339-39-36Протокол проведення конкурсу

Відео конкусу:

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Новолатівської сільської ради  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Новолатівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Повне найменування: Комунальний заклад "Новолатівська середня загальноосвітня школа - загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів"

Місце знаходження закладу: вулиця Шкільна, будинок 5, с. Новолатівка, Криворізький район, Дніпропетровська область, 53711.

Найменування посади та умови оплати праці:

- директор.

Оплата праці директора здійснюється згідно з чинним законодавством.

Директор призначається на посаду за результатами конкурсного відбору. Із переможцем укладають строковий трудовий договір на 2 роки (якщо керівник обирається на посаду вперше) та 6 років (якщо переможець вже обіймав посаду керівника ЗЗСО).

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти: у конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають вищу освіту (не нижче магістра/спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботине менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсі:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на момент їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);
  • довідку про відсутність судимості;
  • довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи подаються до відділу освіти, культури, молоді та спорту Новолатівської сільської ради  з 05.05.2021 р. по 01.06.2021 р. включно за адресою: с. Новолатівка, вул. Шкільна, 18, 1 поверх.

Дата і місце проведення конкурсного відбору учасникам конкурсу будуть повідомлені додатково.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

• перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти (у формі тестування тривалістю не довше 60 хв.);
  • перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання (не довше 30 хв.);
  • публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (не довше 7 хв.)а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Контактні особи:

• Мариненко Тетяна Сергіївна, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Новолатівської сільської ради;
    • Алєксєєнков Олексій Єгорович, спеціаліст з питань освіти відділу освіти, культури, молоді та спорту Новолатівської сільської ради.

e-mail: osvitanovolat@ukr.net

телефони: (098)613-87-56

(096)574-93-69

Перелік питань для перевірки знань законодавства про освіту

Зразок ситуаційного завдання

Критерії оцінювання та пегламент проведення конкурсу

Склад конкурсної комісії

Наказ про проведення конкурсу

Протокол 1

Протокол 2

Протокол 3

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Новолатівської сільської ради оголошує Конкурс на заміщення вакантних посад, а саме:

• Головного бухгалтера Відділу освіти, культури, молоді та спорту Новолатівської сільської ради;

• Спеціаліста І категорії з питань бухгалтерського обліку Відділу освіти, культури, молоді та спорту Новолатівської сільської ради – 2 посади;

• Спеціаліста І категорії з питань публічних закупівель Відділу освіти, культури, молоді та спорту Новолатівської сільської ради;

• Спеціаліста І категорії з питань освіти Відділу освіти, культури, молоді та спорту Новолатівської сільської ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України,  вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра.

На конкурс подаються наступні документи: заява  про  участь  у  конкурсіособова  картка (форма П-2) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см.; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; е-декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2018 рік за формою передбаченою Законом України «Про запобігання  корупції»; копію документа, який посвідчує особу громадянина України.

Кандидати складають письмовий іспит на знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», а також чинного законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідної посади.

Інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна дізнатися звернувшись до відділу освіти виконавчого комітету Новолатівської сільської ради.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з 30 грудня 2020 року за адресою: 53711 Дніпропетровська область, Широківський район, соволатівка, вул.Шкільна, буд.18