A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Новолатівської сільської ради

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. Предмет з

 

 

ВІДДІЛ  ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОЛАТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

 

вул. Шкільна, 18, с.Новолатівка, Широківський район, Дніпропетровська область, 53711,

Код ЄДРПОУ 41062424

E-mail: osvitanovolat@ukr.net


 

               17 лютого 2021року було проведено переговори між Відділом освіти, культури, молоді та спорту Новолатівської сільської ради та АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» щодо закупівлі послуги з розподілу електричної енергії (ДК 021:2015: 65310000-9 — Розподіл електричної енергії)  UA-2021-02-17-002666-c ● 23eda8b7424b48789811b9074d5a1dce, Переговорна процедура (скорочена).

               11.06.2017 року набрав чинності Закону України "Про ринок електричної енергії" (далі - Закон), який впроваджує створення конкурентного середовища при закупівлі електричної енергії. Відповідно до ч. 1 ст. 47 цього Закону, яка на підставі «Прикінцевих і перехідних положень» набуває чинності через вісімнадцять місяців з дня опублікування даного Закону, тобто з 11.12.2018 року, Оператору системи розподілу забороняється здійснювати діяльність з постачання електричної   енергії.

               При цьому, з 01.01.2021 року бюджетні установи позбавлені права на отримання універсальної послуги, через що виникає потреба в закупівлі послуг з розподілу електричної енергії для об’єктів мереж зовнішнього освітлення.  Згідно Закону України «Про ринок електричної енергії» розподіл електричної енергії – це діяльність із транспортування електричної енергії від електроустановок виробників електричної енергії або електроустановок оператора системи передачі мережами оператора системи розподілу, крім постачання електричної енергії.  Послуги з розподілу електричної енергії надають оператори систем розподілу (суб’єкти природних монополій) за тарифами, які встановлюють НКРЕКП.  Відповідно до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії (постанова НКРЕКП від 27.12.2017 № 1470) територія провадження діяльності оператора системи розподілу визначається за місцем розташування об’єктів електроенергетики, призначених для розподілу електричної енергії, що перебувають у власності ліцензіата та до яких приєднані електричні мережі споживачів, які живляться від мереж ліцензіата.                                                                                                                          

               АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» здійснює діяльність на підставі ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії, виданої постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг від 16.11.2018р. за № 1440 та вважається суб’єктом природної монополії по наданню послуг з розподілу електричної енергії. Оператором з розподілу електричної енергії на території Дніпропетровської області, а саме  с.Новолатівка, с. Інгулець, с.Зелена Балка  Широківського району, Дніпропетровської області. Відповідно до п.2 ч. 2 ст. 40 Закону України “Про публічні закупівлі” переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за  відсутності конкуренції з технічних причин.

За результатами переговорної процедури(скорочена) було вирішено укласти договір за тарифом 0,69792 грн/ кВт*год (відповідно до Постанови НКРЕКП від 09.12.2020р. № 2364). У зв'язку з чим очікувана вартість предмета закупівлі та розмір бюджетного призначення на 2021рік становить 224100,00грн.

Джерило фінансування : місцевий бюджет

Щодо технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, до них відносяться:                         

 - Надійність (безперервність) електропостачання;    

- Параметри якості електричної енергії, що розподіляється оператором системи розподілу;                               

- Показники комерційної якості послуг оператора системи розподілу, які визначаються розділом 11.4. Кодексу систем розподілу (постанова НКРЕКП від 14.03.2018 № 310), та Порядком забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання (постанова НКРЕКП від 12.06.2018 № 375).

                Повідомлення про намір укласти договір про закупівлю за результатами переговорної процедури (скорочена) оприлюднено в системі закупівель 17.02.2021 р.

 

Уповноважена особа                                                                                             Носенко О.О.

 

 

Вхід для адміністратора