A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Новолатівської сільської ради

Обгрунтування технічних та якісних характеристик

УПРАВЛІННЯ  ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОЛАТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КРИВОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

вул. Шкільна, 18, с.Новолатівка, Широківський район, Дніпропетровська область, 53711,

Код ЄДРПОУ 41062424

E-mail: osvitanovolat@ukr.net


 

               21 січня 2022року було проведено переговори між Управлінням освіти освіти, культури, молоді та спорту Новолатівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області та АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» щодо закупівлі послуги з розподілу електричної енергії (ДК 021:2015: 65310000-9 — Розподіл електричної енергії)  UA-P-2022-01-21-013235-b ● a5a61b9f5ed14ee99d81fcc067a4a509, Переговорна процедура (скорочена).

              Згідно Закону України «Про ринок електричної енергії» розподіл електричної енергії – це діяльність із транспортування електричної енергії від електроустановок виробників електричної енергії або електроустановок оператора системи передачі мережами оператора системи розподілу, крім постачання електричної енергії.  Послуги з розподілу електричної енергії надають оператори систем розподілу (суб’єкти природних монополій) за тарифами, які встановлюють НКРЕКП.  Відповідно до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії (постанова НКРЕКП від 27.12.2017 № 1470) територія провадження діяльності оператора системи розподілу визначається за місцем розташування об’єктів електроенергетики, призначених для розподілу електричної енергії, що перебувають у власності ліцензіата та до яких приєднані електричні мережі споживачів, які живляться від мереж ліцензіата.                                                                                                                          

               АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» здійснює діяльність на підставі ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії, виданої постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг від 16.11.2018р. за № 1440 та вважається суб’єктом природної монополії по наданню послуг з розподілу електричної енергії. Оператором з розподілу електричної енергії на території Дніпропетровської області, а саме  с.Новолатівка, с. Інгулець, с.Зелена Балка  Широківського району, Дніпропетровської області. Відповідно до п.2 ч. 2 ст. 40 Закону України “Про публічні закупівлі” переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за  відсутності конкуренції з технічних причин.

За результатами переговорної процедури(скорочена) було вирішено укласти договір, очікувана вартість предмета закупівлі та розмір бюджетного призначення на 2022рік становить 309763,27 грн. За 3295410кВт.

Джерило фінансування : місцевий бюджет

Щодо технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, до них відносяться:                         

 - Надійність (безперервність) електропостачання;    

- Параметри якості електричної енергії, що розподіляється оператором системи розподілу;                               

- Показники комерційної якості послуг оператора системи розподілу, які визначаються розділом 11.4. Кодексу систем розподілу (постанова НКРЕКП від 14.03.2018 № 310), та Порядком забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання (постанова НКРЕКП від 12.06.2018 № 375).

                Повідомлення про намір укласти договір про закупівлю за результатами переговорної процедури (скорочена) оприлюднено в системі закупівель 21.01.2022 р.

 

Уповноважена особа                                                                                             Носенко О.О.

 

 

Вхід для адміністратора