A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Новолатівської сільської ради

Обгрунтування технічних та якісних характеристик

УПРАВЛІННЯ  ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОЛАТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КРИВОРІЗЬКОГО РАЙОНА ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

вул. Шкільна, 18, с.Новолатівка, Криворізький  район, Дніпропетровська область, 53772,

Код ЄДРПОУ 41062424

E-mail: osvitanovolat@ukr.net


 

 

 

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі,
його очікуваної вартості та/ або розміру бюджетного призначення
в межах закупівлі UA-2022-01-26-002324-a
.

Підстава для публікації обгрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 №631 і від 11.10.2016 №710».

 

Мета проведення закупівлі: забезпечення потреб Замовника у закупівлі м'яса для належної організації харчування в закладах освіти  громади у 2022 році

 

Замовник: Управління освіти, культури, молоді та спорту Новолатівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області. 

ЄДРПОУ: 41062424

Вид процедури: Відкриті торги

Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-26-002324-a.

 

Предмет закупівлі: М'ясо «Філе куряче»

 

Очікувана вартість предмета закупівлі: 105000 грн з ПДВ. Очікувана вартість формувалась з середніх цін комерційних пропозицій наданих суб’єктами господарювання.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі: Філе куряче  750 кг.

Філе куряче повинно мати світло-рожевий колір. Смак і запах характерний для доброякісного м’яса без сторонніх смаків і запахів. При натисканні на м’яку ділянку, свіже м’ясо має швидко відновити форму. Товар повинен бути свіжим та якісним, без кісток та хрящів, не повинен містити небезпечні для організму речовини, до складу яких входять штучні барвники, консерванти, ароматизатори, ГМО, тощо. Термін придатності не менше 90 % з дати виготовлення. Філе куряче повинно бути у вакуумній упаковці у тарі по 3-4 кг.

На кожну одиницю товару в споживчій або транспортній тарі повинні бути нанесені чіткі позначення: назва і адреса підприємства-виробника, його товарний знак (за наявності), телефон, адреса виробництва; повна назва продукту (торгова марка та власна назва за наявності); кінцева дата споживання та дата виробництва; умови зберігання; маса нетто, маса брутто; номер партії, штрих-код, позначення національного стандарту. Товар має відповідати технічним вимогам діючого санітарного законодавства України, нормам харчування; товар, який буде запропонований повинен мати копії сертифікатів відповідності та копії посвідчення якості, (в сертифікатах обов’язково повинні бути чітко зазначені терміни реалізації продукції), копії санітарно – гігієнічного висновку.

 

 

 

 

Уповноважена особа                                                             Носенко О.О.

Вхід для адміністратора