Обгрунтування технічних та якісних характеристик

ВІДДІЛ  ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОЛАТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

вул. Шкільна, 18, с.Новолатівка, Широківський район, Дніпропетровська область, 53711,

Код ЄДРПОУ 41062424

E-mail: osvitanovolat@ukr.net

1. Найменування замовника: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Новолатівської сільської ради

1.1. Місцезнаходження  замовника: с.Новолатівка, вул.Шкільна, 18, Широківський район, Дніпропетровська область

1.2. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 41062424

1.3. Категорія замовника: Бюджетна установа

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: «Код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"  ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги «Кейтерингові послуги (послуги з організації шкільного харчування)»

3. Джерело фінансування закупівлі: місцевий бюджет

3.1. Розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета  закупівлі:   837 900,00UAH  грн. (вісімсот тридцять сім тисяч дев’ятсот гривень   00 коп.)

4. Вид закупівлі: відкриті торги

5. Опис закупівлі:

З метою забезпечення гарячим харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти Новолатівської громади існує потреба у закупівлі послуги з організації і забезпечення харчування учнів у закладах загальної середньої освіти на 2021рік у наступній кількості:

Назва школи

Орієнтована кількість днів харчування,

Орієнтовна кількість порцій в день

Ціна за одну порцію

Новолатівська СЗШ

Здобувачі освіти  з малозабезпечених сімей, здобувачі освіти - діти учасників АТО, здобувачі освіти - діти учасників ЧАЕС

163 дні

20,00 грн.

Зеленобалківський

НВК

163 дні

20,00 грн

6. Умова застосування процедури відкритих торгів проведення закупівлі: Закон України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII.

7. Обґрунтування обсягів закупівлі: відповідно до кількості учнів у школах.

8. Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі: Орієнтовна вартість закупівлі розрахована виходячи із рішення виконавчого комітету Новолатівської  сільської ради.№86 від 10.12.22019р.

Уповноважена особа                                                          Носенко О.О.