Обгрунтування технічних та якісних характеристик

ВІДДІЛ  ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОЛАТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

вул. Шкільна, 18, с.Новолатівка, Широківський район, Дніпропетровська область, 53711,

Код ЄДРПОУ 41062424

E-mail: osvitanovolat@ukr.net

1. Найменування замовника: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Новолатівської сільської ради

1.1. Місцезнаходження  замовника: с.Новолатівка, вул.Шкільна, 18, Широківський район, Дніпропетровська область

1.2. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 41062424

1.3. Категорія замовника: Бюджетна установа

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: «Код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"  ДК 021:2015 – 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи, «Капітальний ремонт 1 поверху будівлі КЗ «Новолатівська середня загальноосвітня школа – загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів» по вул. Шкільна, 5 в с. Новолатівка Широківського району Дніпропетровської області» (згідно з ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»

3. Джерело фінансування закупівлі: місцевий бюджет

3.1. Розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета  закупівлі:   2 502 482,40грн. (два мільйони п’ятсот дві тисячі чотириста вісімдесят дві гривні 40 копійок.)

4. Вид закупівлі: відкриті торги

4.1. Дата прийняття рішення про застосування процедури відкритих торгів по закупівлі: 12.07.2021 року

5. Опис закупівлі: «Капітальний ремонт 1 поверху будівлі КЗ «Новолатівська середня загальноосвітня школа – загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів» по вул. Шкільна, 5 в с. Новолатівка Широківського району Дніпропетровської області» (згідно з ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва».

Ціль робіт - створення сучасних, комфортних умов для перебування дітей у будівлі школи. На сьогодні на 3 та 2 поверсі школи зроблені капітальні ремонти. Для повноцінного функціонування Новолатівської середньої загальноосвітньої школи потрібно: улаштування стелі, монтаж світильників, улаштування наливних полів, ремонт внутрішнього водопроводу та каналізації.

6. Умова застосування процедури відкритих торгів проведення закупівлі: Закон України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII.

7. Обґрунтування обсягів закупівлі: очікувана вартість ремонтних робіт визначена в межах затверджених кошторисних призначень на 2021 рік на підставі кошторисної документації, розробленої та погодженої в установленому порядку.

8. Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі: Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до затвердженої кошторисної документації та затверджені експертним звітом від 11.06.2021р.. № 661/е/21.

Уповноважена особа                                                          Носенко О.О.