Дата: 08.10.2019 15:58

30 травня попрощалися з дитячим садочком випускники Новолатівського ДНЗ ЗР «Калинка» Бажаємо випускникам тільки найкращого. Ми хочемо, щоб у вашому майбутньому житті завжди щастило, і пустотливий вогник в ваших очах ніколи не згас. Нехай попереду чекають тільки радісні моменти і наповнені цікавими подіями дні.

Настає пора, коли маленькі дітки стають школярами, а батьки дивуються з того, як швидко вони подорослішали. Тільки вчора вони вчилися ходити і говорити, а тепер вони готові до нового, ще більш складного періоду життя-до школи.

Попереду перші труднощі: домашнє завдання, оцінки, відповіді біля дошки, взаємини з учителями та однокласниками. Але перед тим як завітати до школи, необхідно сказати «до побачення» дитячому садочку. І подякувати вихователям та працівникам садочку за віддану турботу. Випускний-відмінна можливість це зробити.

Відео: Попрощалися з дитячим садочком випускники Новолатівського ДНЗ ЗР «Калинка»