Прощавай, садок дитячий!

Дата: 08.10.2019 15:07

Так швидко плине час… Здається, тільки вчора малюки прийшли у садочок, тримали маму за руку, плакали. І ось – перший випускний бал у житті! Виховані, талановиті, ерудовані і такі вже дорослі хлопчики й дівчатка прощалися з рідним садочком, своїми вихователями та друзями.

Музкерівник Марченко Олена Анатоліївна та вихователь Святецька Наталія Василівна підготували діток. Їх кропітка робота просліджувалася у виконаних дошкільнятами-випускниками граціозних кружлянях в ніжному вальсі, демонстрації своїх талантів в піснях та віршах, виявлянні спритності в веселих іграх.

Атмосфера свята була пронизана щемливими патріотичними почуттями, з вуст дітей звучали життєстверджувальні слова у виборі власної професії.

Завідуюча дитячим садком Редько Ірина Олександрівна нагадала про обов’язки батьків про права дітей, привітала зі святом випускників та батьків. На кінець вручила дипломи.

Працівники та батьки проводжали випускників в шкільне життя з побажаннями:

• Летіть, журавлята! І добра вам путь!
  • Хай вам сонечко світить ясне і привітне.
  • Ми бажаємо знань у польоті здобуть
  • І в житті хай ведеться щасливо та гідно!

Відео Прощавай, садок дитячий!